Ciesz się plikami technologicznymi Rona Johnsona dotyczącymi bankructwa

Amber Cohen

Enjoy Technologies, detaliczny startup założony przez byłego szefa Apple i JC Penney, Rona Johnsona, złożył wniosek o ochronę przed upadłością na podstawie Rozdziału 11 w czwartek, zaledwie kilka miesięcy po debiucie giełdowym. Płynność firmy spadła, podczas gdy jej działalność cierpi z powodu niedoborów kadrowych. Appreciate, który jest operatorem mobilnych sklepów detalicznych, wszedł na giełdę w październiku poprzez fuzję ze spółką zajmującą się przejmowaniem specjalnego przeznaczenia, czyli SPAC. Get pleasure from powiedział we wniosku, że planuje sprzedać swoje aktywa w Stanach Zjednoczonych firmie zajmującej się naprawą technologii Asurion.

Całkowita sprzedaż detaliczna: Johnson miał dość interesującą karierę w handlu detalicznym i wielu uważnie obserwowało, jak potoczy się jego najnowsze przedsięwzięcie, Love Technologies. Jest najbardziej znany z tego, że pomagał w tworzeniu chwalonego biznesu detalicznego Apple, a także próbował odwrócić sieć domów towarowych JC Penney, choć bez powodzenia. Johnson był z JC Penneyem od 2011 do 2013 roku, kiedy to jego strategia zniesienia obniżek cen i poleganie na kuponach zraziło głównych klientów detalisty. W Appreciate negatywnie wpłynęło to na biznes, ponieważ inwestorzy SPAC zaczęli odzyskiwać swoje pieniądze, a firma została z mniejszą ilością gotówki, wynika z dokumentów sądowych. Co do tego, co dla Johnsona oznacza złożenie wniosku o ogłoszenie bankructwa i sprzedaż firmy Enjoy, nie zostało to jeszcze upublicznione. Wiemy tylko, że ludzie będą obserwować, co będzie dalej dla Johnsona.

Next Post

JewelFund otwiera aplikacje już piąty rok

Akademia Jubilerów ogłosiła, że ​​już po raz piąty otworzyła aplikacje do swojego JewelFund, oferując jubilerom grant w wysokości 1000 funtów na rozwój ich biznesu jubilerskiego. Dostępne są trzy dotacje w wysokości 1000 GBP do wydania na określony obszar działalności wnioskodawcy, a wybrani kandydaci nie są zobowiązani do spłaty pożyczki. Co […]
JewelFund otwiera aplikacje już piąty rok