Charles Nobel przygląda się ekspansji z okazji 50-lecia

Amber Cohen

Rodzinny i prowadzony przez rodzinę biznes jubilerski, Charles Nobel świętuje swoje 50-lecie i powiedział, że koncentruje się na ulepszeniu swojej oferty biżuterii diamentowej w przyszłości.

Firma New Milton została założona w 1972 roku przez Keitha i Jenny Bollard, a para przeniosła się z północnej Anglii, aby realizować wspólne ambicje zawodowe.

Oryginalny sklep Charlesa Nobla znajdował się na tej samej ulicy, w którym jest dzisiaj, w New Milton.

Jenny Bollard powiedziała: „Mój mąż zawsze pracował w jubilerstwie, prowadząc sklepy dla różnych hurtowników, niezależnych business i H. Samuela na wczesnym etapie. Zawsze kochał emocjonalną stronę branży, tworząc coś, co ludzie mogą cenić przez wiele lat – i uznał, że personalizacja jest kluczem do stworzenia naprawdę wyjątkowego produktu.

„Oddanie Keitha branży było zaraźliwe i zanim się zorientowałem, byłem całkowicie zanurzony. Widziałem również na własnej skórze wartość szytych na miarę doświadczeń detalicznych, pracując w przeszłości jako freelancer na różnych stanowiskach obsługi klienta.

Dodała: „Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Keitha i naszym połączonym zainteresowaniom zdecydowaliśmy się założyć własną, niezależną firmę jubilerską w tętniącym życiem mieście targowym Hampshire. Chcieliśmy mieć silną społeczność, w której wiedzieliśmy, że możemy zbudować pozytywną reputację i stworzyć klientów na całe życie”.

Next Post

Nie ustawiaj zbyt wysokiej płacy wystarczającej na utrzymanie, ostrzega ACS

W dowód dla Komisji Niskich Płac wczoraj (14 lipca) ACS wezwał do „ostrożnego podejścia” przy ustalaniu stawek ze względu na wyzwania stojące przed pracodawcami. Dyrektor naczelny ACS, James Lowman, wezwał do ostrożności w kwestii dalszego wzrostu płac w kraju, podkreślając wyzwania, przed jakimi stoją sklepy spożywcze w wyniku kryzysu związanego […]
ALDI continues to tackle modern slavery