Centrum handlowe R CITY jest gotowe do organizacji „Wyprzedaży na koniec sezonu” dla swoich klientów

Amber Cohen

R CITY organizuje wielką wyprzedaż na koniec sezonu z rabatem do 70% na ponad 500 marek premium, w tym H&M, Marks & Spencer, Vero Moda, Jack & Jones, American Eagle, Nykaa Luxe, Steve Madden, Aldo, Lifestyle, Shoppers Stop, Decathlon i wiele innych. Nie tylko to, ale centrum handlowe oferuje również mnóstwo ekscytujących nagród dzięki „Życz i wygraj” strefy do 7 sierpnia 2022 r.

W tym sezonie zakupowym R CITY nie pozostawia kamienia na głowie, aby zakupy były absolutnie satysfakcjonujące dla swoich klientów dzięki ogromnym zniżkom na marki odzieżowe, obuwnicze, kosmetyczne i akcesoria. Co więcej, wraz z niesamowitymi ofertami i ofertami, centrum handlowe zapewnia również swoim kupującym możliwość spełnienia ich życzeń za pośrednictwem „Życz i wygraj” strefa gdzie przy minimalnym zakupie Rs. 10 000 można wziąć udział i mieć szansę na wygranie szerokiej gamy wartościowych nagród, takich jak diamentowy naszyjnik, iPhone, iPad, oczyszczacz powietrza Dyson, lodówka, klimatyzator i wiele innych.

Dodatkowo w centrum handlowym znajduje się ponad 9 centrów rozrywki i ponad 250 kuchni z całego świata do wyboru z całkowicie odnowionymi, luksusowymi i wysublimowanymi wnętrzami. Poza tym posiada również najlepsze w swojej klasie protokoły bezpieczeństwa i warunków sanitarnych. W rzeczywistości, po przekształceniu się w kompletne miejsce wypoczynku, R CITY jeszcze bardziej ulepszyło zakupy i rozrywkę dla klientów, czyniąc ich doświadczenie wyjątkowym i bezpiecznym.


Next Post

DPD wprowadza pierwsze w Wielkiej Brytanii inteligentne szafki

DPD współpracuje z firmą Quaident specjalizującą się w inteligentnych szafkach, aby umożliwić swoim klientom po raz pierwszy odbiór towarów z paczkomatów. Firma Quadient zainstaluje początkowo 500 bezdotykowych, bezpiecznych szafek, a docelowo planuje ich 5 tys. 200 pierwszych szafek będzie znajdowało się w całodobowych obiektach zewnętrznych, takich jak osiedla mieszkaniowe, parkingi […]