#BBNaijaS7: Chichi i Bella przynieśli „zawstydliwość” szybciej niż oczekiwano, walcząc ze sobą

Amber Cohen

Rozpoczął się sezon Wielkiego Brata Naija i „wulgaryzmy” nadchodzą szybciej niż oczekiwano.

Wulgarność między dwoma współlokatorami z pierwszego poziomu, Chichi i Bellą. Po otrzymaniu opisu zadania, współlokatorzy z poziomu 1 (znani również w mediach społecznościowych jako „Biały Dom”) wyszli do ogrodu, aby złapać trochę powietrza i pobawić się.

Wszystko szło gładko jak tyłek dziecka, dopóki Chichi oraz Bella miał kłótnię na temat zadania i sposobu jego wykonania.

Ci dwaj współlokatorzy stwierdzili wcześniej, że zawsze wyrażają swoje zdanie i dadzą ci biel jak biel i czerń jak czerń bez dodawania żadnych kolorów.

Walka rozpoczęła się po tym, jak Chichi wyraziła swoje niezadowolenie z par zadań. Bella zareagowała na nią, mówiąc jej, że powinna była powiedzieć to wcześniej, zamiast zgłaszać swoje obawy tak późno.

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Głosy podniosły się jak dwoje dzieci walczących o jedzenie, a panie rzuciły się na siebie, podczas gdy wszyscy patrzyli (i śmiali się w pewnym momencie).

Kiedy walka osiągnęła punkt wrzenia, Chichi krzyknęła „Nie krzycz na mnie jak przekupka. Zanim spróbujesz mnie, spróbuj crack”. – Ten nie wchodzi – klaszcze Bella.

Krótko mówiąc, Chichi i Bella yaf rozpraszają dom o. Obejrzyj poniższy movie

https://www.youtube.com/observe?v=qaBfoPVB_LI

Kto jest twoim ulubionym współlokatorem? Upuść swoje komentarze poniżej.

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.
Next Post

Dalej The Birthday Beauty Box (YSL Edit) – Który Beauty Box w Wielkiej Brytanii

Nasz Letnie pudełko urodzinowe (o wartości ponad 50 funtów!) to najlepszy prezent dla każdego miłośnika piękna. Dzięki 8 wyjątkowym produktom w jednym, efektownym pudełku, uprzyjemnij dzień jednej ze swoich przyjaciół lub rodziny (lub własnej!) dzięki temu prezentowi. Spraw, by te urodzinowe usta błyszczały dzięki szmince Rouge Pur Couture Yves Saint […]