Australijski sprzedawca obuwia Bstore rozszerza się na NSW

Amber Cohen

Australijski sprzedawca obuwia Bstore otworzył swój pierwszy sklep w Nowej Południowej Walii w centrum handlowym w Sydney, Chatswood Chase.

Zlokalizowany na parterze sklep ma powierzchnię około 70 metrów kwadratowych i jest pierwszą cegiełką i zaprawą dla Bstore poza Zachodnią Australią, dodając w sumie osiem sklepów dla detalisty.

Detalista z Australii Zachodniej dostrzegł możliwość ekspansji po znacznym wzroście sprzedaży i silnej reakcji za pośrednictwem swojego sklepu e-commerce od kupujących z Sydney.

Bstore oferuje szereg marek, w tym Birkenstock, FitFlop, Blundstone, Frankie 4, Hunter i wiele innych.

Założyciel Bstore, Mike Edmiston, powiedział: „Cieszymy się, że możemy otworzyć nasze drzwi dla mieszkańców Sydney i jesteśmy podekscytowani dołączeniem do tętniącej życiem atmosfery Chatswood Chase i połączenia tego, co najlepsze w australijskim i międzynarodowym handlu detalicznym i modzie.

„Od czasu pandemii komfort stał się głównym priorytetem kupujących, a Australijczycy postawili na innowacyjność i funkcjonalność produktów, które posiadamy w magazynie. Sklep Chatswood Chase ułatwi kupującym osobiste zapoznanie się z naszymi produktami i zobaczenie, jak wspaniałe są dla ich stóp”.

Sklep Chatswood Chase wesprze trwający Bstore jeden za jeden Tree Project, w ramach którego marka sadzi drzewo za każdą zakupioną parę butów.

Next Post

Cancer Research UK - Badania nad rakiem - Rozjaśnij swój ogród!

Rozjaśnij swój ogród, patio, taras lub balkon pięknymi dywanami na zewnątrz, poduszkami, jadalnią i nie tylko z badań nad rakiem! Poniżej znajdziesz najnowsze oferty: Obrus ​​Outdoor – Zebra Print – tylko 4,99 £! Idealny na przyjęcia lub letnie posiłki na świeżym powietrzu, nakryj stół za pomocą tego obrusu w zebry. […]