Ardazaei wprowadza Midnight w kolekcji Persian Garden

Amber Cohen

Luksusowa marka odzieży damskiej Ardazaei wprowadziła na rynek „Midnight in the Persian Garden”, kolekcję strojów wieczorowych z czerwonymi dywanami i sukienkami koktajlowymi, krawiectwem, biżuterią i dodatkami.

W tym, co firma nazywa „poetycką odą do transcendentnego piękna natury”, „Północ w perskim ogrodzie” ma na celu uhonorowanie złożonych systemów inżynieryjnych wymaganych do tworzenia przestrzeni za pomocą skomplikowanych technik couture: marszczenia, plisowania, haftu i aplikacji.

W kolekcji pojawiają się powracające odniesienia do róży perskiej i tulipana papugi, z kwiatami informującymi sylwetki, trójwymiarowymi formami rzeźbiarskimi i misternie haftowanym żakardem.

Kolekcja powstaje we Francji we współpracy z rzemieślnikami couture.

Bahareh Ardakani, założyciel i dyrektor kreatywny ArdAzAei, powiedział: „Szukałem długotrwałego piękna i szacunku dla natury, które znajdziesz w perskim ogrodzie, a niektóre z nich sięgają już 4000 lat p.n.e.

„Jest to odzwierciedlone w naszych staraniach o certyfikację części naszej kolekcji zgodnie z World-wide Organic and natural Textile Typical (GOTS) i dlaczego ta kolekcja jest produkowana we Francji z wiodącymi krajowymi rzemieślnikami couture. Każdy szczegół jest cenny, a my chcemy w najmniejszym szczególe oddać uczucie spaceru po perskim ogrodzie o północy”.

Next Post

Walijski parlament cementuje zaangażowanie we wspieranie lokalnych sklepów

Międzypartyjna grupa zajmująca się małymi sklepami spotkała się, aby zbadać, w jaki sposób małe sklepy przyczyniają się do realizacji strategii regeneracji sektora detalicznego w Walii. Spotkaniu przewodniczyła Vikki Howells MS (członek Senedd), aw spotkaniu uczestniczyło wiele państw członkowskich i niezależnych stowarzyszeń handlu detalicznego. Edward Woodall, dyrektor ds. relacji rządowych Association […]
Wyścig do sukcesu analitycznego