5 przedmiotów zatwierdzonych przez redaktorów, aby uzyskać wygląd francuskiej dziewczyny

Amber Cohen

Podobnie jak wielu innych modowych ludzi, spędziłem sporą część mojego czasu marząc o Paryżu. Jest coś w pomyśle biegania po Mieście Miłości z bagietką w ręku – podziwiając jedne z najpiękniejszych i najbardziej historycznych obiektów architektonicznych, jakie ma do zaoferowania świat, i spacerując ramię w ramię z dobrze ubranymi ludźmi biegnącymi od Luwru do szykowna kawiarnia – w której całkowicie się zakochałam.

Na nieszczęście dla mnie, moje marzenia o galavantingu wokół Wieży Eiffla są nadal tylko marzeniami, ponieważ nie mam jeszcze podróży do Paryża, ale jednym ze sposobów, aby urzeczywistnić moją paryską fantazję, jest robienie notatek od niektórych moich ulubionych francuskich ludzi mody, kiedy chodzi o moją garderobę. Od dawna chciałam osiągnąć letni klimat francuskiej dziewczyny, a tego lata zdecydowałam, że nadszedł czas. Po przejrzeniu kont na Instagramie i TikToku niektórych stylowych paryżan, które mam na swoim moodboardzie, znalazłem pięć eleganckich pozycji, które pomogą mi uzyskać pożądany przez Paryż wygląd. Proste sukienki, okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu, chusty na głowę, szykowny, szyty dżins i lniane spodnie to podstawowe elementy stylu paryskiego lata.

Zebrałem kilka artykułów od niektórych z moich ulubionych sprzedawców, aby pomóc mi umieścić wszystkie pięć z tych przedmiotów w mojej szafie. Przewijaj dalej, aby zobaczyć, co kupuję na lato z Francuzką.

Next Post

Wyniki D-Mart za I kwartał: przychody skaczą prawie dwukrotnie do 9806 rupii rupii

Avenue Supermarts Ltd, która jest właścicielem i operatorem sieci detalicznej D-Mart, odnotowała prawie dwukrotny wzrost przychodów z działalności operacyjnej do 9 806,89 rupii crore za pierwszy kwartał zakończony 30 czerwca 2022 r. Firma uzyskała przychody z działalności w wysokości 5031,75 crore Rs w kwartale kwiecień-czerwiec rok temu, Avenue Supermarts poinformował […]