5 pomysłów na strój do stylowego chińskiego Nowego Roku

Amber Cohen

Pierwsza opcja bohatera

1 lutego rozpoczyna się Chiński Nowy Rok, kiedy to w chińskim zodiaku wejdziemy w Rok Tygrysa i będziemy mieli szansę uhonorować nowe początki i możliwości w nadchodzącym roku.

Świętuj stylowo z Love, kolekcją Bonito Lunar New Year, zawierającą kobiece design w odcieniach czerwieni i cynobru – kolory kojarzące się ze szczęściem w chińskiej kulturze – wraz ze specjalnie zaprojektowanym nadrukiem Buds of Pleasure, inspirowanym tradycyjnymi tkaninami i motywami kwiatowymi, które wywoływać uczucia obfitości i dobrobytu.

Oto niektóre z naszych ulubionych elementów, które nadadzą świąteczny akcent Twoim uroczystościom:

Przewiń do Kontynuuj

Nowi członkowie, którzy Zapisz się w ramach programu nagród LBCommunity+, Appreciate, Bonito, w lutym otrzyma ekskluzywną kartę podarunkową o wartości 15 USD i skorzystaj z bezpłatnej wysyłki!

***

O miłości, Bonito

Zaprojektowany z myślą o kluczowych momentach i kamieniach milowych w życiu kobiety, Appreciate, wszechstronny asortyment Bonito obejmuje stylowe i wygodne ubrania dla nowoczesnej kobiety w domu, pracy i zabawie. Z miłości, Bonito jest obecnie największą zintegrowaną pionowo, wielokanałową marką mody damskiej w regionie Azji. Pozostajemy zaangażowani w budowanie i pielęgnowanie relacji, wpajając duszę w innowacje dzięki przemyślanemu projektowi i zaangażowaniu w kontakt ze społecznością.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nas tutaj.

Next Post

Grupa H&M kończy działalność w Rosji

MODA 18 lipca 2022 | autor: Natalie Fresens Szwedzka sieć sklepów odzieżowych H&M poinformowała w poniedziałek, że podjęła decyzję o zakończeniu działalności w Rosji po wstrzymaniu sprzedaży w tym kraju w marcu po inwazji Moskwy na Ukrainę. Jako podstawę swojej decyzji firma podała „bieżące wyzwania operacyjne i nieprzewidywalną przyszłość”. „Po […]
H&M group begins winding down in Russia