26 najlepszych produktów kosmetycznych do kupienia już teraz

Amber Cohen

Do tej pory prawdopodobnie domyślałeś się, że testujemy wiele produktów kosmetycznych w siedzibie Who What Don. Od lakieru do paznokci i makijażu po pielęgnację włosów i skóry, jesteśmy zagłębieni we wszystkie nowe, ekscytujące i godne listy życzeń. To powiedziawszy, ze względu na liczbę produktów, z którymi mamy kontakt, staliśmy się również najbardziej wybrednymi konsumentami kosmetyków. W ciągu kilku sekund możemy stwierdzić, czy nowy olejek do włosów jest zbyt ciężki, a szybko ignorujemy serum, które przynosi rozczarowujące rezultaty.

Dobre wieści? Jesteśmy znacznie częściej pod wrażeniem niż pod wrażeniem po wypróbowaniu nowego produktu i zwykle po prostu nie możemy się doczekać, aby przekazać tę wiadomość wszystkim naszym miłośnikom piękna (znanym również jako Ty!). Dlatego zdecydowaliśmy, że rozkoszowanie się naszymi najnowszymi ulubionymi produktami powinno stać się miesięcznym rytuałem, a mniej więcej co 30 dni możesz spodziewać się pełnego raportu opisującego rozświetlacze, różdżki do włosów i nocne produkty do pielęgnacji skóry, które szybko spadły nam z głowy. dla.

Przez większość czasu będziemy relacjonować godne uwagi premiery, ponieważ to one particular zazwyczaj podejmują większość akcji na naszych biurkach wypełnionych produktami, ale nie odrzucamy też nowych produktów. Czasami nasze najlepsze odkrycia znajdują się na próżności przyjaciela lub na czyjejś twarzy przy barze (prawdziwa historia). Przed nami najlepsze kosmetyki, które wypróbowaliśmy w czerwcu! Chwyć twarz gracza i portfel — będziesz potrzebować obu.

Next Post

*GORĄCE* Damskie legginsy wysokiej jakości za jedyne 11,99 USD + wysyłka! (Obejmuje marki Marika, Balance i Bally!)

Opublikowany: za pomocą Megan na 30 czerwca 2022 | Ten publish może zawierać linki partnerskie. Przeczytaj moją politykę ujawniania informacji tutaj. Potrzebujesz nowych legginsów? Te damskie legginsy Marika mają niesamowite recenzje i są dziś w świetnej cenie! Ta popularna oferta powraca! Zulily ma te Marika damska, Balance i legginsy Bally […]