23 produkty do pielęgnacji skóry, które działają jak botoks w butelce w 2022 roku

Amber Cohen

W dążeniu do pozbycia się zmarszczki i pulchna, luźna skóra, idąca pod igłę – czy to w przypadku neuromodulatora, czy wypełniacza – króluje. Biorąc to pod uwagę, jeśli krzywisz się na myśl o ostrych przedmiotach (bez wstydu) lub nie masz setek (lub tysięcy!) Do skorzystania z zabiegów w gabinecie, istnieją bezbolesne, subtelne i stosunkowo niedrogie rozwiązania miejscowe, które może z pewnością pomóc powstrzymać wczesne oznaki starzenia.

„Najlepsze kremy do walki z linią to te, które pomagają budować własne elementy budulcowe naszej skóry, a mianowicie włókna kolagenowe i elastynowe” – wyjaśnia Deanne RobinsonMD, certyfikowany dermatolog z Connecticut.

Na przykład zaleca miejscowe retinoidy, peptydy i czynniki wzrostu, które wspomagają odnowę komórek skóry, zwiększają włókna kolagenowe i nawilżają skórę, aby zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek. Na szczęście na rynku jest mnóstwo marek, które wykorzystują wyżej wymienione składniki, a także innowacyjne technologie, aby ich formuły były extremely skuteczne.

Poniżej naciesz oczy 23 produktami do pielęgnacji skóry — w tym kremami nawilżającymi, serum i zabiegami — z których wszystkie gwarantują wygładzanie zmarszczek i wypełnianie zmarszczek. Nie potrzeba żadnych igieł, przyjacielu.

Wszystkie produkty prezentowane na Attract są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednakże, gdy kupujesz coś za pośrednictwem naszych linków detalicznych, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Next Post

Hiszpański ryż Zatarain za jedyne 1 USD wysłany na Amazon (karmi czteroosobową rodzinę!)

Potrzebujesz zszywek do spiżarni? Nie szukaj dalej niż Amazon! Zmierzać do Amazonka i zdobądź to Pudełko z ryżem hiszpańskim Zatarain 6,9 uncji za jedyne 1,03 USD wysłane po przycięciu kuponu cyfrowego i wybraniu opcji Subskrybuj i oszczędzaj! Te similar pudełka sprzedają się za 1,49 USD na Target.comdzięki czemu uzyskujesz łatwe […]