20 najlepszych produktów do pielęgnacji skóry 2022 r

Amber Cohen

Najlepszy ogólny produkt

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry, nie musisz iść na kompromis w kwestii skuteczności i bezpieczeństwa. Wiele lat temu konsumenci często musieli wybierać między produktami do pielęgnacji skóry pochodzenia naturalnego, które uważano za bezpieczne, ale nie zawsze skuteczne, lub syntetycznymi produktami do pielęgnacji skóry, które były skuteczne, ale często budziły obawy dotyczące zdrowia i środowiska. Nowa marka produktów do pielęgnacji skóry Carrot & Adhere wypełnia tę lukę, oferując to, co najlepsze z obu światów

Marchewka i Kij ma twarde podejście do pielęgnacji skóry. Jej produkty łączą siłę roślin z nauką, aby zapewnić prostą i skuteczną pielęgnację skóry.

Kolekcja obejmuje wszystkie podstawowe potrzeby w zakresie pielęgnacji skóry, obejmując krem ​​nawilżający, serum, żel do mycia twarzy, płatki rozjaśniające i ukierunkowane serum, które odpowiadają na różne problemy związane z pielęgnacją skóry. Wszystkie produkty Carrot & Stick bazują na naturalnych składnikach, takich jak olej z nasion jojoby, kwas hialuronowy i witamina E. Równie ważne jest to, co nie wchodzi do formuł. Marka pomija szkodliwe chemikalia powszechnie występujące w produktach do pielęgnacji skóry.

Firma jest również świadoma ekologicznie i jest zaangażowana w eliminację znanych czynników drażniących i zanieczyszczeń, które mogą zagrażać zdrowiu skóry i zanieczyszczać środowisko. Opakowanie jest uproszczone, aby ograniczyć ilość odpadów.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ

Next Post

Southern Co-op wprowadzi etykiety elektroniczne do wszystkich sklepów po okresie próbnym

Grupa twierdzi, że etykiety na półki zostały tak dobrze przyjęte, że pracownicy zaangażowani w próbę 15 sklepów twierdzą, że nie chcieliby wracać do etykiet papierowych. Southern Co-op rozpoczął testowanie dwóch różnych typów etykiet elektronicznych w 2020 roku, zanim stopniowo rozszerzył test do łącznie 15 sklepów w ciągu ostatniego roku. Teraz […]
Tesco and Heinz reach agreement in price row