13 sklepów internetowych z najlepszymi sekcjami sprzedaży: J.Crew, Lululemon, Nordstrom i inne

Amber Cohen

E-Com: Najlepsze sekcje sprzedaży Obrazy Getty

Niezależnie wybraliśmy te produkty, ponieważ je kochamy i mamy nadzieję, że Ty również w tych cenach. Kupuj z E! ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Ceny są aktualne na dzień publikacji. Przedmioty są sprzedawane przez detalistę, a nie przez E!.

Kiedy spędzasz tyle czasu, ile my przeglądasz różne działy sprzedaży sklepów aby znaleźć najlepsze oferty, w końcu zdajesz sobie sprawę, że nie wszystkie sekcje odprawy są sobie równe. Niektóre sklepy internetowe po prostu robią wszystko, aby zapewnić Ci najlepsze design and style w najlepszych cenach, a my zaokrągliliśmy te sekcje dotyczące sprzedaży i wyprzedaży, które chcesz mieć na swoim radarze.

Więc co sprawia, że ​​jest dobry? dział sprzedaży? Dla nas jest to połączenie liczby dostępnych produktów, częstotliwości dodawania nowych pozycji, jakości produktów w sprzedaży oraz rabatu. Chociaż z radością przyjmiemy zniżkę w dowolnej wysokości, po prostu nie możesz pokonać wrażenia, że ​​wiesz, że złapałeś parę 150 USD dżinsów za mniej niż 15 USD lub Designerska torba o wartości 400 USD za mniej niż 90 USD. Któż nie byłby zachwycony tego rodzaju oszczędnościami?

Jeśli jesteś taki jak my i nie mogę się oprzeć dobremu interesowipowinieneś robić zakupy w poniższych sekcjach sprzedaży i wyprzedaży.

Sklepy internetowe z najlepszymi sekcjami sprzedaży

Załoga J

Jeśli chodzi o działy sprzedaży, to nikt nie lubi Załoga J. Nie tylko oferują zniżki powyżej 70%co już samo w sobie jest niesamowite, mają epickie wyprzedaże, w których oferują dodatkowe 50%, a czasem nawet 60% zniżki.

» Przeczytaj cały artykuł

Next Post

Chłopcy wracają do Thoma Browne

Ubieranie wybitnych ludzi w zakręcone projekty to główna zasada marki Thom Browne. Zazwyczaj można spotkać kadrę sławnych mężczyzn uczestniczących w jego pokazach mody, ubranych w rzeczy, których być może normalnie nie nosili, na przykład aktor Lee Speed w brzoskwinioworóżowych spodniach, świeżo obciętych na obcisłe szorty, centrum Milwaukee Bucks Serge Ibaka […]