10 Random Things

Amber Cohen

Cóż, początkowo wyobrażałem sobie znacznie lżejszy piątek rano, popijając kawę, kończę 10 wpis na blogu, a potem pakuję swoje rzeczy i udaję się do domku nad jeziorem na czerwcowe (ostatnie 😆) rodzinne świętowanie urodzin. (Już dwa razy śpiewaliśmy jej wszystkiego najlepszego z różnymi członkami rodziny!)

Ale prawdopodobnie już słyszałeś wiadomości. Roe v. Wade został właśnie przewrócony. Czuję się tak, jakbym był w stanie paniki od wyborów w 2020 r. – i okazuje się, że 2020 r. nie ma nic w 2022 r. To naprawdę przerażające być teraz rodzicem w Usa – zwłaszcza rodzicem córki.

Nie wiem co robić, nie wiem jak się z tego wydostaniemy. Jestem smutny, jestem TAK zły. Wiem, że włóczę się i jestem pewien, że czujesz to samo, ale chciałem tylko podziękować słoniowi w pokoju. W tej chwili jedyne, co wiem, to przekazać darowiznę, więc przyczyniam się do Krajowa Sieć Funduszy Aborcyjnych z czego korzystają niezależne kliniki w całym kraju.

Oto 9 dodatkowych tremendous lekkich/puszystych rzeczy, które mogą odwrócić twój umysł od dzisiejszych wiadomości:

Jeśli potrzebujesz Tremendous łatwego, pysznego letniego dodatkuKocham ten pudełkowy kuskus które można dostać w prawie każdym sklepie spożywczym. Jest pyszna zaraz po wyjęciu z pudełka i idealnie komponuje się z grillowanym mięsem i warzywami.

Trader Joe’s Dill Pickle Przyprawa jest najwyższą pozycją na mojej liście rzeczy do wypróbowania w tej chwili. Widziałem submit w jednej z wielu grup Trader Joe na Facebooku, w których jestem (ile mam lat?), w którym ktoś zrobił kanapkę z pomidorami i posypał ją na wierzchu – wyglądało to BARDZO dobrze.

Moja najnowsza ulubiona lektura: Miałem być moim przez Hannah Orenstein: Skończyłem to w zaledwie kilka dni, to było takie urocze! (Dzięki Hitha dla recco!) Uwielbiałem wszystkie postacie, więzi rodzinne, historię miłosną z niespodzianką, którą widziałeś, ale w najlepszy sposób – było świetnie. Właśnie tego potrzebujesz teraz!

Herbata mrożona z hibiskusa: Pamiętasz, kiedy kupiłem te gigantyczne torebki z mrożoną herbatą hibiskusową na Amazon? (Potrzebujesz tylko jednego na cały dzban!) Relacjonuję: są wspaniałe. Jeśli kochasz herbatę z hibiskusa, będziesz tego chciał. Taka fantastyczna uczta, aby mieć orzeźwiającą herbatę z hibiskusa na wyciągnięcie ręki!

Być może na weekend w domku nad jeziorem pakuję tylko sukienki Ellie. Szczerze, czego więcej bym potrzebował!?

Wilgotność w lecie jest w pełnym rozkwicie, a ja nadal stoję przy tych dwóch produktach jako najlepszym sposobie na ujarzmienie mojego puszenia się!

Również whole lot poporodowy był ostatnio bardzo szalony, więc pomyślałem, że podzielę się moimi wskazówkami dla każdego, kto zmaga się z tym samym (lub ogólnie z muchami): Odkryłem, że suszenie ich nadmuchem (w porównaniu do suszenia powietrzem) bardzo pomaga. (Więc użyję okrągłej szczotki tylko do wysuszenia włosów od nasady, a następnie boków włosów, pozostawiając resztę powietrza do wyschnięcia). Kevin Murphy max pomada utrzymująca włosy to dla mnie najskuteczniejszy produkt, który pozwala utrzymać je śliskie, gdy moje włosy są spięte w koński ogon. (O wiele lepszy niż lakier do włosów!)

Szukasz nowego pomysłu na randkę w Chicago? Próbować Segnator na obiad! (W starej przestrzeni Cafe Marie Jean!) Pojechaliśmy z przyjaciółmi w tym tygodniu po raz pierwszy i było tak dobrze. Zatrzymaj się na kieliszek wina w Podkładka wcześniej i chwyć kieliszek przed snem i posłuchaj muzyki na żywo w Kalifornijskie maszynki do strzyżenia (tak! Wrócił!) Oba są po drugiej stronie ulicy.

Mówiąc o lecie w Chicago, Films in the Park powracają! Oto ogromna lista tego, co gra się wszędzie tego lata.

A teraz wyjdź na zewnątrz i odłącz w ten weekend. ♥️ Uściski!

xoxo Jess

Next Post

Charlotte Tilbury Glow Toner Review 2022

*Linki oznaczone gwiazdkami to linki afiliacyjne, które pomagają Ree w pokryciu kosztów prowadzenia bloga Nowy Charlotte Tilbury Glow Toner został wprowadzony na rynek i testowałem go. Jest to produkt bezkwasowy, który działa tonizująco i promuje odnowę skóry. Oto, co musisz wiedzieć. Kiedyś tonery, których używano, były w dużej mierze oparte […]