10 najlepszych zapachów do kąpieli i pielęgnacji ciała dla czystej nostalgii

Amber Cohen

Żywe wspomnienie, które mam z lat gimnazjum, zmierza do centrum handlowego z moimi przyjaciółmi (mini plecak w holu i motylkowe spinki we włosach). Przesiadywaliśmy godzinami, kupując przekąski w meals court, przymierzając ubrania w Soaked Seal, Abercrombie i Eternally 21, a potem, oczywiście, udając się do Bath and System Operates, by zanurzyć się w perfumach, balsamach i jeszcze. Mimo że miałam w domu cały zestaw produktów do ciała, wciąż znajdowałam coś nowego do kupienia. Musiałem kupić coś na następną szkolną potańcówkę, hangout itp., dobrze? Jeśli cokolwiek z tego odzwierciedla twoje własne doświadczenia z gimnazjum – to były czasy, prawda?

Chociaż wielu z nas może nie spędzać już godzin w centrum handlowym lub nawet mieć łazienki pełnej produktów Bathtub and Human body Works, musimy przyznać kredyt tam, gdzie jest należny. Produkty są mocne – a marka ma kilka niesamowitych klejnotów. A najlepsze jest to, że Bath and Human body Is effective wciąż ma niektóre zapachy, na których wielu z nas dorastało. Więc jeśli kiedykolwiek masz ochotę na nostalgiczną podróż w głąb linii pamięci, gorąco sugeruję spryskanie ulubionym klasycznym zapachem.

Chcesz odświeżyć swoją pamięć tym, co marka ma do zaoferowania? Poprosiłem moich kolegów redaktorów, aby podzielili się swoimi absolutnie ulubionymi zapachami. Powiedzieć, że wspominanie było super zabawne, byłoby niedopowiedzeniem. Spójrz na niektóre z ich ulubionych poniżej i kilka nowych, aby mieć je na swoim radarze.

Next Post

Najlepsze pędzle do makijażu na każdym etapie Twojej rutyny

Kształt włosia i pędzla może nie być pierwszą rzeczą, którą bierzesz pod uwagę przy zakupie pędzla, ale wybrane rodzaje mogą utrudnić lub zepsuć aplikację do makijażu. Zależy to od tego, jakiego rodzaju formuł do makijażu będziesz używać częściej (płyny, puder itp.) i jaki wygląd chcesz uzyskać. Jeśli chodzi o włosie, […]
Najlepsze pędzle do makijażu na każdym etapie Twojej rutyny